Pre záujemcov, ktorí preferujú prevenciu a regeneráciu a potrebujú sa vysporiadať zo stresom, únavou a inými civilizačnými problémami, ponúkame špeciálny zvukový wellness program.

Program pozostáva zo zvukovej rezonančnej punktúry, zvukovej masáže, muzikoterapie a doplnkových techník. Technológia zvukovej rezonančnej punktúry používanej v tomto programe je špeciálne upravená pre rehabilitáciu a regeneráciu celého organizmu. Je založená na princípoch cieleného špecifického pôsobenia zvuku a hudby na organizmus a vychádza z najmodernejších poznatkov akupunktúry a súčasnej vedy. Originálna technológia zvukovej rezonančnej punktúry, ako aj jej wellness modul boli vyvinuté na našom pracovisku.

Prednosťou wellnes programu je rýchla, časovo pomerne nenáročná a efektívna regenerácia a stabilizácia celého organizmu. Osobitne je vhodná pre manažerov, športovcov a ľudí vykonávajúcich stresovú prácu.

Dĺžka procedúry je zhruba 60 min.

Objednávací formulár

  Vaše meno, priezvisko, titul (povinné)

  Telefón (povinné)

  Emailová adresa (povinné)

  Váš zdravotný problém

  Ochrana pred SPAMom : prepíšte text captcha do políčka

  Potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s Podmienkami spracúvania osobných údajov a dobrovoľne poskytujem moje osobné údaje Prvej klinike akupunktúry a naturálnej medicíny G. Solára s.r.o. na účely zabezpečenia mojej účasti na vyšetrení
     Podmienky spracúvania osobných údajov na stiahnutie.