O nás

Klinika akupunktúry a naturálnej medicíny G.Solára s.r.o. je neštátne zdravotnícke zariadenie. Sme pokračovateľom tradície akupunktúrnych pracovísk MUDr. Solára od roku 1997. Zdravotná starostlivosť je u nás založená na komplexnej akupunktúrnej lekárskej starostlivosti, doplnkovej psychiatrickej a špecializovanej rehabilitačnej starostlivosti. Od roku 1997 sme ošetrili vyše 12 600 pacientov.

Kladieme veľký dôraz na kvalitu ošetrenia pacientov na základe unikátnej komplexnej diagnostiky. Preferujeme osobný prístup ku každému pacientovi kde sú pre nás pochopenie, ústretovosť a spokojnosť, samozrejmosťou. Ponúkame individuálne ošetrenia podľa aktuálneho stavu a ťažkostí. Našou najväčšou odmenou je spokojný a vyliečený pacient.

Dbáme na intenzívne prehlbovanie vzdelávania, zúčastňujeme sa odborných prednášok, školení a sledujeme najnovšie trendy. Naše vedomosti a skúsenosti tiež odovzdávame ďalším generáciám lekárov a odbornej verejnosti v podobe špecializovaného akreditovaného vzdelávania v študijnom programe „Diagnostika, terapia a prevencia v akupunktúre“. Kurzy organizujeme od roku 2006 na základe akreditácie MZ SR pre zdravotníckych pracovníkov