Bemer terapia a akupunktúra

Bemer terapia ako samostatná doplnková liečba sa používa na zlepšenie celkového stavu a zmiernenie  chronických a akútnych ťažkostí.

Bemer terapia patrí medzi najsofisitkovanejšia elektromagnetické terapie.  Jej vplyv na mikrocirkuláciu je vedecky dokázaný.  Od roku 2014 má certifikáciu fyzikálnej cievnej terapie. Za špecifický účinok sa považuje tvar a konigurácia patentovaného Bemer impulzu. Zlepšuje cirkuláciu krvi v cievach a tým podporuje samoregulačné mechanizmy v tele.
Optimálna cirkulácia krvi je dobrým predpokladom zlepšenia samoregulačných  mechanizmov  tela, ktoré pri vzájomnej súčinnosti urýchľujú regeneráciu pri chronických ochoreniach,  po športových úrazoch, po športe, pri vyčerpanosti, napätí a pod.

V akupunktúre sú známe účinky prepojenia psychiky a telesnej kondície a po aplikácii Bemer terapie sa celkove zvýrazňuje pocit pokoja, stability, urýchľuje sa regenerácia. Bemer terapia ako individualizovaná doplnková liečba svojim komplexným zameraním zlepšuje efektivitu liečebných účinkov akupunktúry.  čítať viac

Z hľadiska účinnosti je potrebné absolvovať minimálne 10 procedúr.  Všetko však záleží od zdravotného stavu pacienta.

Objednávka na Bemer terapiu