Muzikoterapia  Meso – Forte je nefarmakologická, neinvazívna terapia, ktorá sa teší veľkej popularite.  Využíva synchrónne akustické efekty na regeneráciu tkanív a harmonizáciu celkového psychického a fyzického  stavu. Hudobno-akustické a masážne pôsobenie na akupunktúrne body na tvári, hlave, ušiach a krku  reguluje neurohumonálny systém a  v kombinácii s akumasážou významným spôsobom umocňuje efekt terapie.
Pri masáži hlavy a tváre využívame poznatky z akupunktúry a neurotechnológií. (pozn. akumasáž)

Dĺžka terapie 40 min.

Terapia má všestranné použitie a široký záber pri nespavosti, úzkosti, strese, vyčerpaní, pri únave po chorobe, kardiovaskulárnych ochoreniach, neurotických poruchách, a s vekom súvisiacich zmien. Bonusom je anti ageing efekt tváre.

Meso-Forte terapia získala pre svoj anti-ageing efekt aj medzinárodné uznanie. čítať viac

Zakladateľ Inovatívna unikátna muzikoterapeutická technológia Meso-Forte profesora muzikoterapie MUDr. Sergeja V. Shushardzana spája najmodernejšie poznatky z akupunktúry, muzikoterapie a medicíny.
V rámci odboru akupunktúra a neurotechnológie sme  rozšírili terapiu o masážne techniky využívajúce poznatky z týchto odborov.

Odborné články

Objednávací formulár

  Vaše meno, priezvisko, titul (povinné)

  Telefón (povinné)

  Emailová adresa (povinné)

  Váš zdravotný problém

  Ochrana pred SPAMom : prepíšte text captcha do políčka

  Potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s Podmienkami spracúvania osobných údajov a dobrovoľne poskytujem moje osobné údaje Prvej klinike akupunktúry a naturálnej medicíny G. Solára s.r.o. na účely zabezpečenia mojej účasti na vyšetrení
     Podmienky spracúvania osobných údajov na stiahnutie.