Muzikoterapia  Meso – Forte je nefarmakologická, neinvazívna terapia, ktorú možno ľahko a úspešne aplikovať.  Využíva synchrónne akustické efekty na regeneráciu tkanív a harmonizáciu celkového psychického a fyzického  stavu. Hudobno-akustické pôsobenie na akupunktúrne body na tvári, kožu reguluje neurohumonálny systém. V kombinácii s masážnymi technikami hlavy a tváre sa významným spôsobom umocňuje efekt terapie. Pri masáži hlavy a tváre využívame poznatky z akupunktúry a neurotechnológií.

Dĺžka terapie 50-60min.

Terapia sa najčastejšie používa na hormonálnu optimalizáciu s anti-ageing efektom pri nespavosti, zníženej vitalite, vyčerpanosti, pri únave po chorobe, skľudňuje myseľ, pri únave, neurotických poruchách, kardiovaskulárne poruchy s vekom súvisiacich zmien na tvári, a iné.

Na Slovensku sme zatiaľ jediné pracovisko, kde môžete vyskúšať túto unikátnu terapiu. Meso-Forte terapia získala pre svoj anti-ageing efekt aj medzinárodné uznanie. čítať viac

Inovatívna unikátna muzikoterapeutická technológia Meso-Forte profesora muzikoterapie MUDr. Sergeja V. Shushardzana spája najmodernejšie poznatky z akupunktúry, muzikoterapie a medicíny.
V rámci odboru akupunktúra a neurotechnológie sme  rozšírili terapiu o masážne techniky využívajúce poznatky z týchto odborov.

Odborné články

Objednávací formulár

  Vaše meno, priezvisko, titul (povinné)

  Telefón (povinné)

  Emailová adresa (povinné)

  Váš zdravotný problém

  Ochrana pred SPAMom : prepíšte text captcha do políčka

  Potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s Podmienkami spracúvania osobných údajov a dobrovoľne poskytujem moje osobné údaje Prvej klinike akupunktúry a naturálnej medicíny G. Solára s.r.o. na účely zabezpečenia mojej účasti na vyšetrení
     Podmienky spracúvania osobných údajov na stiahnutie.