Prvá klinika akupunktúry a naturálnej medicíny G. Solára

AKUPUNKTÚRA
PF 2018

XXI. Interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny s medzinárodnou účasťou v Šamoríne-Čilistov v dňoch 6.-8. októbra 2017. Spoluorganizátorom podujatia bola aj Prvá klinika akupunktúry a naturálnej medicíny.

Prvýkrát sme na kongrese privítali profesora lekára a operného speváka v jednej osobe S. V. Shushardzhana s profesorkou N.Ereminou z Moskvy z Vedecko-výskumného ústavu pre muzikálnu terapiu a rehabilitačné technológie. Boli prezentované výsledky dlhoročného celosvetového výskumu, podľa ktorého bola vyformovaná neuro-hormonálna rezonančná teória vplyvu hudby, ktorá získala aj medzinárodné ocenenie, ako aj iné formy liečby ako pomocou hudby.

Už tradične vystúpili u nás na kongrese šéflekári Všeruského centra očnej a plastickej chirurgie R.T. Nigmatullin, R.F. Galiachmetov a R.V. Kadyrov prednášky  priniesli  prehľad o vývoji a aplikácii biomateriálov Alloplant v rozličných oblastiach medicíny. Prezentované technológie podporujú reparačný potenciál tkanív a orgánov a v tomto rámci podporujú rozvoj regeneratívnej chirurgie.

Prezentácia profesora S.V. Petuchova matematika, svetoznámeho fyzika, symetrológa bola o aplikácii starovekých poznatkov z I-tingu v  binárnych systémoch v modernej vede vrátane jazykových štruktúr, počítačových technológií, medicínskeho inžinierstva, digitálnych prístrojov umelej inteligencie.
Prezident Nemeckej Akadémie Energomedicíny a Bioenergetiky  docent doktor F. Meissner hovoril o význame spirituálnej medicíny  ako dôležitej súčasti integratívnej medicíny.

Na kongrese vystúpili aj ďalší slovenskí odborníci – lekári, pracovníci SAV a významných slovenských klinických pracovísk. čítaj viac

Prihláška   stiahnutie SK   tlač SK

Invitation  download EN    print EN

 

kongres samorin


Rusko-slovenský seminár „Aktuálne problémy regeneračnej medicíny a akupunktúry“

Organizátori seminára:
– Lekárska spoločnosť naturálnej medicíny (Slovensko, Bratislava). Prezident Spoločnosti, MUDr. Gustáv Solár, PhD. – Všeruské centrum očnej a plastickej chirurgie. Ministerstvo zdravotníctva ruskej Federácie (Rusko, Ufa). Generálny Riaditeľ Centra – Prof. Muldashev E.R.
Termín seminára: 19-20.5.2016.

Miesto konania: Ufa, Všeruské centrum očnej a plastickej chirurgie.
Delegácia Spoločnosť naturálnej medicíny (Slovensko)
– Prezident Spoločnosti, MUDr. Solár, G. PhD., člen vedeckej Rady spoločnosti PaedDr. Zlatica Solárová, PhD., MUDr. Magdaléna Miklósová
– zamestnanci vedeckých a lekárskych pododdelení všeruského centra očnej a plastickej chirurgie;
– zástupcovia vysokých škôl mesta Ufa.

XIX. Lekársky kongres naturálnej medicíny s interdisciplinárnou účasťou, ktorý sa v polovici októbra 2015 konal v Nitre, hostil vzácnu návštevu – na Slovensko prvýkrát zavítali odborníci z Všeruského centra očnej a plastickej chirurgie z ruskej Ufy. O unikátnom biomateriále Alloplant, používanom v mnohých odvetviach medicíny i o expedíciách do tajomných kútov planéty sme sa zhovárali so zástupcom riaditeľa pre liečebné metódy RADIKOM FAJAZOVIČOM GALIACHMETOVOM. Čítajte viac 
En version

Kurzy 2018
    Lekári, sestry, fyzioterapeuti