Prvá klinika akupunktúry a naturálnej medicíny G. Solára

AKUPUNKTÚRA
+421 915 582 602

V dňoch 6.-8. októbra 2017 sa v meste Šamoríne časti Čilistov uskutočnil už tradičný XXI. Interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny s medzinárodnou účasťou.  Zišli sa na ňom významní lekári a vedci, ktorí pracujú na poli naturálnej medicíny s interdisciplinárneho pohľadu.

Prvýkrát sme na kongrese privítali profesora lekára a operného speváka v jednej osobe S. V. Shushardzhana s profesorkou N.Ereminou z Moskvy z Vedecko-výskumného ústavu pre muzikálnu terapiu a rehabilitačné technológie. Boli prezentované výsledky dlhoročného celosvetového výskumu, podľa ktorého bola vyformovaná neuro-hormonálna rezonančná teória vplyvu hudby, ktorá získala aj medzinárodné ocenenie, ako aj iné formy liečby ako pomocou hudby.

Už tradične vystúpili u nás na kongrese šéflekári Všeruského centra očnej a plastickej chirurgie R.T. Nigmatullin, R.F. Galiachmetov a R.V. Kadyrov prednášky  priniesli  prehľad o vývoji a aplikácii biomateriálov Alloplant v rozličných oblastiach medicíny. Prezentované technológie podporujú reparačný potenciál tkanív a orgánov a v tomto rámci podporujú rozvoj regeneratívnej chirurgie.

Prezentácia profesora S.V. Petuchova matematika, svetoznámeho fyzika, symetrológa bola o aplikácii starovekých poznatkov z I-tingu v  binárnych systémoch v modernej vede vrátane jazykových štruktúr, počítačových technológií, medicínskeho inžinierstva, digitálnych prístrojov umelej inteligencie.
Prezident Nemeckej Akadémie Energomedicíny a Bioenergetiky  docent doktor F. Meissner hovoril o význame spirituálnej medicíny  ako dôležitej súčasti integratívnej medicíny.

Na kongrese vystúpili aj ďalší slovenskí odborníci – lekári, pracovníci SAV a významných slovenských klinických pracovísk. čítaj viac

Prihláška   stiahnutie SK   tlač SK

Invitation  download EN    print EN

 

kongres samorin