Najnovšie komentáre

  Archív podujatí

  Rok 2016

  September

  Jubilejný, v poradí už XX. Interdisciplinárny lekársky kongres naturálnej medicíny tento rok hostilo mesto Štúrovo.
  Na spoločnom podujatí lekárov, vedcov a odborníkov z iných oblastí participujúcich na problematike naturálnej medicíny sa zúčastnili špecialisti zo Slovenska, Ruska, Japonska, Nemecka a Maďarska.
  Hotel Thermal v Štúrove sa stal dejiskom zatiaľ najvýznamnejšieho Interdisciplinárneho lekárskeho kongresu naturálnej medicíny – dôvodom nebola len šírka nastolených tém a doteraz najvyšší počet z účastnených krajín, ale najmä významné záverečné rozhodnutie, ktoré z podujatia vyplynulo.

  Zástupcovia delegácií z Ruska, Japonska, Nemecka a hostiteľského Slovenska sa dohodli na vzniku Medzinárodnej spoločnosti naturálnej medicíny (International Society of Natural Medicine), lídrom ktorej sa stal zakladateľ Lekárskej spoločnosti naturálnej medicíny (LSNM) a zároveň jej prezident MUDr. Gustáv Solár,PhD.

  1

   Program na stiahnutie – Programm for download

  Slovenská verzia programu na stiahnutie (formát MS Word)
  English version for download (formát MS Word)

  Október

  Svetovo preslávený ruský oftalmológ prof. MUDr. Ernst Rifgatovič Muldašev, CSc.  prvýkrát na Slovensku
  Beseda s prof. Muldaševom -bližšie info

   

  Máj

  Rusko-slovenský seminár “Aktuálne problémy regeneračnej  medicíny a akupunktúry” Organizátori seminára: – Lekárska spoločnosť naturálnej medicíny (Slovensko, Bratislava). Prezident Spoločnosti, MUDr. Gustáv Solár, PhD. – Všeruské centrum očnej a plastickej chirurgie.  Ministerstvo zdravotníctva ruskej Federácie (Rusko, Ufa). Generálny Riaditeľ Centra – Prof. Muldashev E.R.
  Termín seminára: 19-20. mája  2016.
  Miesto konania: Ufa, Všeruské centrum očnej a plastickej chirurgie.

  Delegácia  Spoločnosť naturálnej medicíny (Slovensko) – Prezident Spoločnosti, MUDr. Solár, G. PhD., člen vedeckej Rady spoločnosti PaedDr. Zlatica Solárová, PhD., MUDr. Magdaléna Miklósová – zamestnanci vedeckých a lekárskych pododdelení všeruského centra očnej a plastickej chirurgie; – zástupcovia vysokých škôl mesta Ufa.

  alloplant 3

  alloplant 2

  Muldasev


  XIX. Lekársky kongres naturálnej medicíny s interdisciplinárnou účasťou, ktorý sa v polovici októbra 2015 konal v Nitre, hostil vzácnu návštevu – na Slovensko prvýkrát zavítali odborníci z Všeruského centra očnej a plastickej chirurgie z ruskej Ufy. O unikátnom biomateriále Alloplant, používanom v mnohých odvetviach medicíny i o expedíciách do tajomných kútov planéty sme sa zhovárali so zástupcom riaditeľa pre liečebné metódy RADIKOM FAJAZOVIČOM GALIACHMETOVOM. Čítajte viac 
  En version

  .